Výkup knih Praha a okolí

výkup knih - knihy vykupujeme v Praze a okolí

Kromě výkupu stříbra také provozujeme antikvariát, kde provádíme výkup knih všech žánrů. Vykupujeme jednotlivé knihy i kompletní sbírky, nejčastěji pak knihy žánrově spadající do sekce fotografie, architektura, umění, filosofie, historie, dětská literatura a odborná literatura.

Vykupujeme knihy těchto žánrů:

Antická knihovna, Avantgarda, Baedeker´s, Beletrie a poezie, Bibliofilie, Cenné papíry - akcie, Cestopisy, geografie, Cizojazyčné, Časopisy, Detektivky, Dobrodružné, Encyklopedie, Erotika, Faktury, Film / Filmové plakáty, Fotografie, Grafika, Heraldika a genealogie, Historie, Julius Verne, Knihy ilustrované Zdeňkem Burianem, Kresby, Kuchařky, Legionářská literatura, Militaria, Místopis, Odborné, Pohádky/Dětské, Pohlednice, Průvodce, Přírodní vědy, Sci-fi / Fantasy, Slovníky, Společenské vědy, Sport, Staré dokumenty, Staré kalendáře, Staré letáky, Staré mapy, Staré reklamní materiály, Staré tiskoviny, Staré tisky, Technika, Učebnice, Umění/Architektura, Varia.

Knihy zdarma oceníme

V případě, že chcete k výkupu knih nabídnout větší množství knih je možné s námi domluvit návštěvu, při níž knihy zdarma oceníme a v případě domluvy i vyplatíme v hotovosti. Tyto výkupy knih provádíme především v Praze a okolí, ale není problém domluvit návštěvu po celé České republice.

ukázka výkupu knih kniha antikvariát jezek ukázka výkupu knih výkup knih Praha antikvariát jezek

Pro více informací navštivte naše stránky o výkupu knih >>

© 2009 - 2024 Výkup stříbra Roman Ježek
telefon: +420 775 676 555 | email: info@starozitnosti-jezek.cz
Výkup stříbra Praha  |  Ceny stříbra  |  Ceník výkupu stříbra
tvorba webových stránek: Ananas.cz | hledat | nahoru ↑